Konkurs ?Świadomie ubezpieczony ? krok ku dorosłości?

W piątek 10 stycznia br.  trzech uczniów z naszej szkoły: Milena Zalewska  z klasy I b, Tomek Zaborowski z klasy I b oraz Mikołaj Jakubiec z klasy I a wzięli udział w konkursie ?Świadomie ubezpieczony ? krok ku dorosłości? organizowanym  przez Koło Naukowe Ubezpieczeń i Doradztwa Finansowego  Wydziału Ekonomii i Zarządzania UMK .

Konkurs  był poprzedzony wykładem na temat ubezpieczeń, którego nasi uczniowie 3 tygodnie wcześniej wysłuchali w sali audytoryjnej wydziału.  Wykład ten w bardzo ciekawej formie prowadził dr Damian Walczak, którego pasją życiową są właśnie ubezpieczenia.

Uczniowie byli pod wrażeniem niezwykle serdecznego przyjęcia przez panią prof. B. Kołosowską opiekuna koła, dra D. Walczaka oraz dziekana wydziału.  Planują, że za rok znów wezmą udział w tym konkursie już bogatsi o nabytą wiedzę i doświadczenia.

Tekst i zdjęcia: p. Katarzyna Kapelaty- nauczycielka przedsiębiorczości

 

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support