VI LO IM. ZESŁAŃCÓW SYBIRU W TORUNIU

Trzeci dzień obozu- Fort VI

Zdjęcia: Administrator serwisu

Drugi dzień obozu klas mundurowych

Fotoreportaż z drugiego dnia obozu

Obóz klas mundurowych

18 września 2017 rozpoczął się obóz klas mundurowych na terenie Fortu IV.

Zdjęcia z pierwszego dnia obozu

Zdjęcia: Administrator serwisu

Wybory do Samorządu Szkolnego

Jesteś osobą ambitną i kreatywną, która chce pomagać w rozwoju Naszej szkoły? Zależy Ci na tym, żeby uczniom, w tym Tobie, uczyło się lepiej? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi „tak!” jesteś idealnym kandydatem na przewodniczącego Samorządu Szkolnego.

W związku z nowym rokiem szkolnym 2017/2018 ogłasza się wybory do Samorządu Szkolnego, jeśli chcesz zgłosić swoją kandydaturę zgłoś się do Tomka Ziemniaka z klasy II BLO. Kandydatura będzie przyjmowana w dniach 13.09 – 25.09.2017r. Wybory odbędą się 27 września.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Obchody Dnia Sybiraka - 15 września

15 września- na toruńskiej Barbarce od godziny 9.00 rozpoczęły się zawody sprawdzające wiedzę historyczną oraz sprawność i poziom umiejętności fachowych uczniów szkół średnich o profilu wojskowym.

Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support