VI LO IM. ZESŁAŃCÓW SYBIRU W TORUNIU

Podławek

Ukazał się nowy numer gazetki uczniów VILO "Podławek". Koniecznie przeczytajcie!

 

Nagrodzeni za Debatę Oksfordzką

15 grudnia uczniowie, którzy uczestniczyli w debacie oksfordzkiej zatytułowanej :"10 rocznica wstąpienia Polski do Unii Europejskiej - bilans zysków i strat" odebrali nagrody. Fundatorem nagród był Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Toruniu.

Więcej…

 

Podziękowania za gest serc

Serdecznie  dziękujemy za wsparcie finansowe dla Natalii i jej rodziny z Długosiodła, którym pożar odebrał dorobek całego życia.
Uczniowie kl. II a rezygnując z własnych przyjemności, jakimi miały być wzajemne świąteczne prezenty bożonarodzeniowe, przekazali dla Natalii i jej rodziny darowiznę w znacznej kwocie. Gratulujemy takiej postawy życzliwości i empatii.

Więcej…

 

XXIII Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

Dnia 17 grudnia uczniowie naszej szkoły Natalia Jaranowska kl Ic, Paweł Olszewski z kl IIc i Judyta Nowak z kl IIIc brali udział w XXIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia - etap rejonowy.

Więcej…

 

II etap Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie

Do II etapu V Kujawsko – Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie pn. „Bezpieczny i przyjazny region” został zakwalifikowany Weiss Filip, uczeń z kl. I b. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w II etapie olimpiady.

Koordynator: Hanna Senderek

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support