VI LO IM. ZESŁAŃCÓW SYBIRU W TORUNIU

Pomóżmy Konradowi

Jutro Tłusty Czwartek. Kupując w szkole pączka możesz pomóc choremu chłopcu.  Więcej informacji na plakacie.

Autor plakatu: : p. Jan Myrcha- nauczyciel EdB

Zajęcia klas mundurowych

Uczniowie klasy mundurowej zapoznali się z budową oraz zasadami działania studni SR-7, kuchni polowej KP-25 oraz przyrządu do wykonania zabiegów specjalnych na pojeździe mechanicznym Indywidualnym Zestawie Odkażającym (IZS).

Tekst i zdjęcia: p. Jan Myrcha- nauczyciel EdB

Opublikowano harmonogram zajęć pozalekcyjnych.

Zachęcamy do zapoznania się z nimi i aktywnego udziału.

Kurs przygotowawczy dla kandydatów

Uprzejmie informuję, że w związku z dużym zainteresowaniem studiami wojskowymi prowadzonymi w Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki, w celu umożliwienia należytego przygotowania się do egzaminów wstępnych w obszarze dotyczącym testu sprawności fizycznej, w dniach 18 – 19.03.2017 r. na terenie Uczelni przeprowadzony zostanie kurs przygotowawczy dla kandydatów.

Czytaj „Aktualności" na stronie www.wso.wroc.pl

Tekst: p. Jan Myrcha- nauczyciel EdB

Święto Szkoły w TVToruń

Na stronie TVToruń można obejrzeć krótką relację ze Święta Szkoły.

Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support