VI LO IM. ZESŁAŃCÓW SYBIRU W TORUNIU

Obóz na terenie Jury Krakowsko- Częstochowskiej

Relacja uczestnika obozu:

Medycy ciekawie prowadzą zajęcia, są bardzo kreatywni. Zajęcia trwają od rana do wieczora (około 21).

Obóz w Fundacji SZTURMAN

Uczniowie VI LO z klas mundurowych biorą udział w obozie w Fundacji SZTURMAN  Sił Specjalnych z Lublińca. Młodzież uczestniczy w 5 obozach zorganizowanych przez MON. Więcej informacji z kolejnych obozów wkrótce.

Tekst: J. Myrcha- nauczyciel EDB
Zdjęcia: Damian Działdowski, Jessika Wiktorska, Sylwia Trzpil

NATO w Toruniu

Na toruńskim poligonie odbyły się pokazy sprzętu wojskowego. Festyn pod hasłem "Razem z NATO" został zorganizowany jako impreza towarzysząca szczytowi NATO w Warszawie.

Zdjęcia: p. Jan Myrcha

Święto 12 WOG

1 lipca przypada Święto 12. Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Na zaproszenie Komendanta p. płk M. Sowińskiego delegacja uczniów klas mundurowych uczestniczyła w tej uroczystości. Na Uroczystość przybyli w-ce Prezydent Miasta Torunia, Komendant 1 RBLOG były komendant 12.WOG p.płk Eryk Homann.

Tekst i zdjęcia: p. Jan Myrcha- nauczyciel EDB

Odsłonięcie pomnika poświęconego Zesłańcom Sybiru