VI LO IM. ZESŁAŃCÓW SYBIRU W TORUNIU

Prawo człowieka

"Prawo człowieka" to kolejny set tryptyku spotkań z Panem Łukaszem Kaczorkiem Dyrektorem Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Toruniu. Tym razem tematem były :"Współczesne formy prześladowań, czyli przykłady łamania praw człowieka w XXI wieku".

Więcej…

 

Strzelanie Niepodległościowe w Bractwie Kurkowym

Na zaproszenie Kurkowego Bractwa Strzeleckiego, z którym od wielu lat współpracujemy –młodzież klas mundurowych z VI LO oraz Gimnazjum nr 6. wraz ze Strzelcami  RP stanęli do rywalizacji strzeleckiej

Więcej…

 

KIMURA CUP TORUŃ

22-23 listopada w Toruniu, w ZS 28 odbyły się zawody KIMURA CUP TORUŃ. W trakcie ich trwania zostały rozegrane konkurencje – Brazylijskie Jiu-Jitsu (22 listopada) oraz JUDO Dzieci (23 listopada). Zawody zorganizowała Fundacja KIMURA oraz Toruńskie Stowarzyszenie Sportów Walki BUSHI, którego założycielem jest p.Dariusz Huczuk - trener ju-jiutsu i judo,od wielu lat współpracujący z ZS1.

Więcej…

 

Zajęcia ogólnowojskowe klas mundurowych

Klasy drugie potrafią już wykonać podstawowe dokumenty do prowadzenia zajęć z zakresu marszu oraz nauczyły się na zajęciach kartografii jak przedstawić rejon ześrodkowania  drużyny z plutonu zmechanizowanego i oraz wykonać szkic dozorów. Teraz nadszedł czas na zajęcia z zakresu szkolenia ogólnego: strzelania, łączności, zabezpieczenia przeciwchemicznego, transportu poszkodowanych.

Więcej…

 

Dziwna wojna

 

Spotkanie zatytułowane:"Dziwna wojna - działania Federacji Rosyjskiej wobec Ukrainy i reakcja państw Zachodu.", to pierwsza część tryptyku dotyczącego współczesnego świata, które zostało zorganizowane dla uczniów naszej szkoły (uczniów z grupy bezpieczeństwo wewnętrzne oraz maturzystów chcących zdawać wos).

Więcej…

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support