VI LO IM. ZESŁAŃCÓW SYBIRU W TORUNIU

Kiermasz podręczników

2 września 2014 o godzinie 11:30 odbędzie się w świetlicy szkolnej kiermasz podręczników.

 

Przygotowania do rozpoczęcia roku szkolnego

Pierwsze klasy mundurowe rozpoczęły przygodę ze służbami mundurowymi. Na razie ćwiczą musztrę. Pomagają im w tym uczniowie klas II  jako instruktorzy. Brawo dla wszystkich  - dla tych co uczą i dla tych co uczą się. Sprawdzianem będzie przemarsz na uroczystościach 1 września. Powodzenia życzą starsi uczniowie i grono pedagogiczne.

Tekst i zdjęcia: p. Jan Myrcha- nauczyciel EdB

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się w Zespole Szkół nr 1 w Toruniu 1 września 2014 r. o godzinie 10.00. Zapraszamy na mszę świętą w intencji nowego roku szkolnego, która zostanie odprawiona 1 września 2014 r. o godzinie 18.00 w kościele p.w. Chrystusa Króla w Toruniu przy ul. Bażyńskich 19.

Informacja Dyrektora Szkoły

 

Święto Wojska Polskiego

15 sierpnia obchodzone jest Święto Wojska Polskiego. Liczna grupa uczniów klas mundurowych wzięła udział w uroczystościach.

Więcej…

 

Brytyjski czołg w Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy

14 sierpnia 2014 o g 17.00 na terenie 1. Pomorskiej Brygady Logistycznej rozpoczęły się uroczystości wymiany pojazdów pancernych pomiędzy Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy z dyrektorem p. dr.Mirosławem Giętkowskim a . Muzeum Broni Pancernej w Bovington z dyrektorem Richardem SMITH.

Więcej…

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support