GIMNAZJUM NR 6 IM. ZESŁAŃCÓW SYBIRU W TORUNIU

ART MOVES

Jak co roku uczniowie naszego Gimnazjum uczestniczą w warsztatach towarzyszących Międzynarodowemu Festiwalowi na Bilboardach "Art Moves". Tym razem w dniu 7 września br. na zajęcia Galerii Rusz wybrała się klasa IIAG i IIBG z panią Dorotą Carska i panią Magdaleną Noga.

Poprawiony (poniedziałek, 11 września 2017 20:10)

Uroczyste ropoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Zdjęcia: Administrator serwisu

Poprawiony (niedziela, 10 września 2017 14:21)

Pożegnanie wakacji

Jeszcze się rok szkolny nie rozpoczął, a nasi uczniowie chętnie pomagają w organizacji imprez. 2 września na placu zabaw Piernikowe Miasteczko uczennice z obecnej już klasy III B: Agnieszka Guzińska, Oliwia Ciupek, Oliwia Kozicka, Katarzyna Słabisz i Wiktoria Wierzbanowska właczyły się w organizację warsztatów artystycznych. Chętnie pomagały dzieciom, ale i same, w wolnej chwili, wzięły udział w warsztatach konstruowania gier komputerowych i fotomontażu.

Tekst i zdjęcia: p. Magdalena Noga

Poprawiony (niedziela, 03 września 2017 20:59)

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Dnia 4 września 2017 roku odbędzie się inauguracja roku szkolnego 2017/2018 w Zespole Szkół nr 1 w Toruniu. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 8.00 Mszą Świętą sprawowaną w kościele p.w. Chrystusa Króla przy ulicy Bażyńskich 20. Następnie o godzinie 9.30 uroczystość będzie kontynuowana w sali gimnastycznej budynku ZS nr 1. Serdecznie zapraszam Rodziców, Grono Pedagogiczne, Uczniów, Pracowników Szkoły oraz jej Przyjaciół.

Zbigniew Matuszewicz

Dyrektor Zespołu Szkół  nr 1 w Toruniu

Stypendium szkolne

Szanowni Państwo!

Osoby zainteresowane uzyskaniem stypendium szkolnego w roku szkolnym 2017/2018 proszone są o pobranie druków wniosków o przyznanie stypendium w sekretariacie szkoły. Druki będą wydawane od dnia 21 sierpnia 2017 r. w godzinach pracy sekretariatu. Wypełnione wnioski należy składać z datą 1 września 2017 r. od tegoż dnia.

Z poważaniem Zbigniew Matuszewicz.- Dyrektor szkoły

Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support