GIMNAZJUM NR 6 IM. ZESŁAŃCÓW SYBIRU W TORUNIU

Musztra klasy 1 a

Po zajęciach ze strzelania przyszedł czas na musztrę. Uczniowie klasy pierwszej LO w ramach treningu, prowadzą zajęcia z uczniami gimnazjum.

Tekst i zdjęcia: p. Jan Myrcha- nauczyciel EdB

Poprawiony (środa, 07 grudnia 2016 20:02)

Mikołajkowa pomoc dla Aleksa

Mikołajki stały się okazją do przeprowadzenia akcji charytatywnej w Naszej szkole. Zbieraliśmy na szczytny cel, chcieliśmy pomóc Aleksowi - chłopcu z zespołem Downa. Wszystkim, którzy się zaangażowali w tę akcję, serdecznie dziękujemy.

Samorząd Gimnazjum nr 6

Poprawiony (środa, 07 grudnia 2016 20:01)

Kto czyta książki żyje podwójnie

"Kto czyta książki żyje podwójnie"
Umberto Eco

Zapraszamy do biblioteki, która wzbogaciła się o nowe książki. Zapoznaj się z nowościami. Przyjdź do biblioteki. Czytaj!

Tekst: Administrator serwisu

Poprawiony (wtorek, 06 grudnia 2016 20:27)

Zajęcia klas mundurowych

25.11.2016 uczniowie gimnazjum uczestniczyli w zajęciach sekcji strzeleckiej.

Tekst i zdjęcia- p. Jan Myrcha- nauczyciel EdB

Strzelanie niepodległościowe

W dniu 20.11. 2016r  Toruńskie Kurkowe Bractwo Strzeleckiego  na terenie siedziby Bractwa Fort VI im. Jaremy Wiśniowieckiego przeprowadziło Strzelanie Niepodległościowe dla członków Bractw, sympatyków, Stowarzyszeń Strzeleckich  oraz uczniów klas mundurowych VI LO i 6 Gimnazjum im. Zesłańców Sybiru.

Poprawiony (piątek, 25 listopada 2016 16:13)

Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support