GIMNAZJUM NR 6 IM. ZESŁAŃCÓW SYBIRU W TORUNIU

Dzień Bezpiecznego Internetu

Z Inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r.obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI), który ma na celu zwrócenie uwagi na korzyści i zagrożenia wynikające z postępu technologicznego związanego z rozwojem Internetu i technologii mobilnych. W Polsce organizacji działań 9 lutego br. podjęła się Fundacja Dzieci Niczyje oraz Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa (NASK).

Zajęcia taktyczne

Klasy mundurowe gimnazjum rozpoczęły zajęcia taktyczne na temat "Zachowanie się żołnierza podczas działania pieszo". Zajęcia prowadzili uczniowie klasy I LO.

Tekst i zdjęcia: p. Jan Myrcha- nauczyciel EdB

Gimnazjaliści na strzelnicy

Zdjęcia: p. Jan Myrcha- nauczyciel EdB

SAMORZĄDOWY KONKURS NASTOLATKÓW "OŚMIU WSPANIAŁYCH"

Wydział Edukacji UMT i Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu zapraszają uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w XXI edycji Samorządowego Konkursu dla Nastolatków "8 Wspaniałych".

Informacja o konkursie

Karta uczestnictwa.

Poprawiony (czwartek, 28 stycznia 2016 11:01)

Gimnazjaliści strzelają