GIMNAZJUM NR 6 IM. ZESŁAŃCÓW SYBIRU W TORUNIU

NOC W SZKOLE

W nocy z 6.02.2015 na 7.02.2015 planowana jest NOC W SZKOLE z okazji obchodów Święta Szkoły.

Zapoznaj się z regulaminem NOCY W SZKOLE.

Poprawiony (środa, 21 stycznia 2015 21:55)

95 rocznica powrotu Torunia do Polski

Zdjęcia: p. Magdalena Noga- nauczyciel plastyk

Srebro w zawodach LA

We wtorek 20.01.2015 r. w hali sportowo- widowiskowej przy ul. Bema miały miejsce finały halowych zawodów lekkoatletycznych  toruńskich szkół gimnazjalnych. Do tego etapu dotarło sześcioro naszych uczniów, co już jest niewątpliwym sukcesem Gim. 6 im. Zesłańców Sybiru.

Konkurs na logo szkoły

Zapraszamy do udziału w konkursie na logo Zespołu Szkół nr 1, VILO oraz Gimnazjum nr 6.

Zapoznaj się z regulaminem.

Poprawiony (czwartek, 15 stycznia 2015 17:14)

Konkurs na Świąteczne SELFIE - rozwiązany

Z przyjemnością ogłaszamy rozwiązanie konkursu na Świąteczne SELFIE. Spośród nadesłanych prac Jury Samorządu Uczniowskiego VI LO podjęło decyzję o nagrodzeniu następujących prac. Pierwsze miejsce w kategorii grupowe selfie zajęła uczennica klasy 2a LO Daria Bachorska. W kategorii klasowe selfie, zwyciężyła klasa 3a Gimnazjum. Wybór zwycięzców był trudny. Liczymy, że w następnym roku przy okazji kolejnej edycji konkursu weźmiecie jeszcze większy w nim udział.

Gratulujemy wygranych. - Samorząd Uczniowski.

Poprawiony (wtorek, 13 stycznia 2015 18:33)

Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support