GIMNAZJUM NR 6 IM. ZESŁAŃCÓW SYBIRU W TORUNIU

Gratulacje dla P. Jana Myrchy

19 września 2016 r odbyła się uroczystość wręczania Aktów Mianowania nauczycielom ubiegającym o stopień nauczyciela mianowanego. Akt ten otrzymują nauczyciele po odbyciu 3 letniego stażu i zdaniu egzaminu. W ich gronie znalazł się Pan Jan Myrcha, nauczyciel EdB w Zespole Szkół nr 1 w Toruniu.

Gratulujemy Panu Profesorowi i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Informacja Dyrektora Szkoły

Szanowni Państwo!

W piątek 16.09.2016 podczas uroczystości miejskich z okazji Dnia Sybiraka - VI Liceum Ogólnokształcące i Pan Profesor Jan Myrcha zostali odznaczeni medalem PRO PATRIA za zasługi w utrwalaniu pamięci o Zesłańcach Sybiru. Dziękuję wszystkim Państwu, którzy swoją postawą i zaangażowaniem przyczynili się do otrzymania tego zaszczytnego odznaczenia. Gratuluję też Panu profesorowi Myrsze i jednocześnie bardzo mu dziękuję za liczne działania związane z utrwalaniem pamięci o polskich ofiarach Sybiru.

Jednocześnie chcę podziękować wszystkim nauczycielom i wychowawcom, którzy przyczynili się do organizacji tej uroczystości i w niej uczestniczyli. Szczególne podziękowania składam na ręce Pana Jana Myrchy, Pani Agnieszki Rok, Pani Emilii Wróblewskiej, Pani Izabeli Świtały, Pani Jolanty Kwiatkowskiej, Pana Mariusza Ślebiody za działania związane z organizacją obchodów. Wychowawcom klas: Pani Magdalenie Czerwińskiej, Pani Dorocie Carskiej, Pani Marzenie Makowskiej, Pani Elżbiecie Sadowskiej, Pani Emilii Wróblewskiej, Pani Hannie Charęzie, Panu Krzysztofowi Okinczycowi za obecność wraz ze swoimi klasami. Dziękuję nauczycielom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością: Pani Dorocie Szreder, Pani Teresie Kurowskiej i Pani Krystynie Krzysiak.

Dziękuję wszystkim uczniom naszego Gimnazjum i Liceum za udział w uroczystościach.

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Toruniu

Poprawiony (niedziela, 18 września 2016 18:17)

Dzień Sybiraka

Uczniowie naszego gimnazjum -16 września wzięli udział w uroczystościach upamiętniających zesłania na Sybir, które zostały zapoczątkowane 77 lat temu po agresji  ZSRR na Polskę w roku 1939.

Więcej na stronie VILO.

Tekst i zdjęcia: Administrator serwisu

Wycieczka integracyjna klasy Ib

W dniu 15 września klasa IB gimnazjum wraz z wychowawczynią Panią Dorotą Carską i Panią Anną Kujawą udała się na integracyjno - rekreacyjną wycieczkę na błonia w parku miejskim.

Poprawiony (czwartek, 15 września 2016 20:42)

ZEBRANIA Z RODZICAMI

Zapraszamy na pierwsze zebranie z rodzicami w roku szkolnym 2016/2017, które odbędzie się we wtorek, 13 września 2016 r. o godzinie 17.00.

Informacja Dyrektora Szkoły

Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support