GIMNAZJUM NR 6 IM. ZESŁAŃCÓW SYBIRU W TORUNIU

Galeria Rusz

26 listopada br. klasa II AG i grupa artystyczna klasy I BG wraz z opiekunem panią Magdaleną Noga wybrali się na toruńską Starówkę na spotkanie z panią Joanną Górską i Rafałem Góralskim, którzy od 15 lat prowadzą znaną Galerię Rusz i od 7 lat organizują znany na całym świecie Międzynarodowy Festiwal Bilbordów ART MOVIES.

Więcej…

 

Akcja komórka

Samorząd uczniowski przeprowadza wśród uczniów zbiórkę zużytych, starych telefonów komórkowych bez baterii. Stan techniczny telefonów nie ma żadnego znaczenia. Telefon nie musi być sprawny i może być uszkodzony. Szkoły które zbiorą większą ilość telefonów w przeliczeniu na ucznia i zaproponują ciekawe hasło ekologiczne otrzymają nowoczesne, atrakcyjne cyfrowe aparaty fotograficzne.

Więcej…

 

Warsztaty plastyczne w Wozowni

W dniu 19.11.2013 (środa) grupa artystyczna klasy IBG oraz 3 uczniów z klasy II AG w ramach zajęć Laboratorium Artystycznego działającego przy OPP "Dom Harcerza" w Toruniu brała udział w warsztatach w Galeria Wozownia.

Więcej…

 

Akcja "GÓRA GROSZA"

To już XV edycja tej akcji,, której celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, rodzin zastępczych. Akcja trwa od 25.XI do 5.XII.

Poprawiony (wtorek, 25 listopada 2014 16:25)

Więcej…

 

Akcja Pluszak

Drodzy Uczniowie!

Pragniemy Was zachęcić do udziału w akcji, jaką jest zbiórka prezentów dla dzieci z toruńskiej starówki. Akcja pt. :?WRZUĆ PLUSZAKA DLA DZIECIAKA? polega na przekazaniu nowych lub w dobrym stanie maskotek, zabawek, gier edukacyjnych, książek, artykułów szkolnych czy też słodyczy itp.

Więcej…

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support